Düğün ve Nişan Organizasyonu | Sivas Grand Kuzu Düğün Salonları
Düğün ve Nişan Organizasyonu
2021 yılında Sivas Merkez'de hizmete açılan Grand Kuzu yemekli 650, konferans 1000 kişi kapasiteli 1000 m2 salonumuzda düğün, nişan, nikah, sünnet, kına gecesi, davet, kokteyl, iftar yemekler, yemekli tanışma toplantıları, organizasyon veya şirket toplantılarınızda mezuniyet seminerlerinizde misafirlerinize 5 yıldızlı hizmet vermekteyiz.
 
Düğün salonumuzda düğün konseptine uygun olarak taşıyıcı kolonlar bulunmamakta olup misafirlerin sahneyi ve gelin masasını rahatlıkla görmesini sağlamaktayız.
 
Çay ve kahve molası verilebilmesi için salonumuzun üst katında açık alan olarak terasımızı dizayn ettik.
 
Beraberliğinizin başladığı bu mutlu günde Grand Kuzu Düğün Salonu ile mutluluğa adım atabilirsiniz. Sivas merkezde yer alan salonumuza ulaşım oldukça kolaydır. Geniş araç kapasiteli otopark sayesinde düğün sırasında davetliler için hiçbir park sorunu yaşanmamaktadır. Hazırlık sırasında herhangi bir ihtiyacınız ve sorularınız için personelimiz sizlerin yanındadır. Düğün salonumuz ışıklandırma ve ses sistemleri ile de beklentilerinizi en kaliteli şekilde karşılamaktadır.
 
Mükemmel bir akustiğe sahip olan salonumuz da on ensturman kapasiteli ses sistemi ve dj sistemi yer almaktadır. Sizin zevkinize göre belirlediğiniz müzikler dj sistemimiz ile çalınarak eğlence daha da üst seviyelere taşınmaktadır. Sivas merkezde emniyet müdürlüğü karşısı çıraklık eğitim merkezi arkasında bulunan salonumuzu düğün öncesi gelip görebilir görüşmelerinizi yapabileceğiniz gibi, iletişim numaramızdan bizleri arayabilir ya da mail atabilirsiniz. Erken rezervasyon indirimlerimiz için sizleri beklemekteyiz.
Hemen Ara
WhatsApp